Czytaj Nasze Artykuły z portalu firmyweselne.pl

DUMNYM KROKIEM DO ŚLUBU
PERFEKCYJNA SUKNIA ŚLUBNA. DEKALOG KUPOWANIA

Pielęgnacja przed ślubem

Moderatorzy: Meg, Atlantis, karcia, Lena, Mary, kwiatowamanufaktura, karolajna, SaKo, Moderator, Fabrykawww

Awatar użytkownika
Leila
Uzależnia się
Data Ślubu: 16 lip 2016

Re: Pielęgnacja przed ślubem

Postautor: Leila » 7 lip 2017, o 11:38

Depilacja laserowa świetna sprawa ale polecam zorganizować sobie takie zabiegi na kilka miesięcy przed ślubem ( przynajmniej). Wszystko jest rozłożone w czasie i fajnie byłoby być po tym 4 czy 5 zabiegu jak już będziemy szły do ołtarza. Poza tym aktualnie nie jest czas aby się na to zapisać ponieważ zabiegi takie są polecane od jesieni do wiosny (latem ciało jest zbyt narażone na słońce a podczas depilacji nie powinnyśmy się opalać).
Jesli zastanawiacie się nad gabinetem to polecam Laser de Lux:
http://www.laserdelux.pl/krakow/depilacja-laserowa
W Krakowie mają tam najlepszy laser light sheer. Nie jest również drogo jak się kupuje pakiet zabiegów.
Awatar użytkownika
Gucio123
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: 2020
Data Ślubu: 18 lip 2017

Postautor: Gucio123 » 18 lip 2017, o 12:41

Miałam straszy problem z trądzikiem, do tego stopnia, że miałam już kilka blizn na twarzy... Koleżanka namówiła mnie na kupno kosmetyków kolagenowych i nie żałuję! Panie w sklepie doradziły mi jakie kosmetyki mi pomogą i tak się stało! Pryszcze zniknęły, produkty nie wysuszyły mi skóry, blizny które się pojawiły znacznie się wygładziły. :padam: Żałuję tylko wcześniej wydanej kasy na lekarzy i dermatologów :cenzura: Sklep nazywa się Kolagen - źródło piękna i młodości, na Starowiślnej. Serdecznie polecam!
jasianowak
Rozkręca się

Postautor: jasianowak » 18 lip 2017, o 12:44

Nie każdego przed ślubem stać na zabiegi w salonach kosmetycznych, więc można sobie zrobić domowe spa. Ważne, żeby nawilżyć i odżywić skórę, warto zrobić peeling, nałożyć maseczkę :)
biotechPL
Nowy

Postautor: biotechPL » 18 lip 2017, o 15:25

Domowe spa to dobra opcja. Po co przepłacać :) ?
reporterka
Rozkręca się
Data Ślubu: 29 maja 2017

Postautor: reporterka » 27 lip 2017, o 15:31

Ja robiłam przed ślubem zabiegi usuwające znamiona ale to było dość długo przed ślubem, abym jeszcze miała czas na wygojenie ran. Jeśli chodzi o usuwanie znamion to polecam Derma-Clinic z Krakowa: http://www.derma-clinic.pl/znamiona.html.
Staviori_pl
Rozkręca się
Data Ślubu: 19 lip 2017

Postautor: Staviori_pl » 2 sie 2017, o 07:12

Moim zdaniem powinnyśmy dbać o swoją urodę codziennie, nie tylko i wyłącznie przed ślubem. Przed tak ważnym wydarzeniem warto jedynie zadbać o to aby wszystko było niemal idealne, łącznie z fryzurą :)
www.staviori.pl - ekskluzywna biżuteria.
jessica
Kreci się w kółko
Data Ślubu: 07 mar 2017

Postautor: jessica » 9 sie 2017, o 11:13

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych zabiegów na twarz i ciało. Można pomyśleć o takiej opcji jak mezoterapia igłowa katowice. Warto to jednak zrobić trochę wcześniej niż przed samym ślubem, aby twarz zdążyła się wygoić.
Rozmarzonaa
Nowy
Data Ślubu: 17 sie 2020

Postautor: Rozmarzonaa » 12 sie 2017, o 12:14

Mówisz,że masz kłopot z naczynkami? Zamknij je. Ślub to nasz dzień . Musimy wyglądać olśniewająco. Sama mam powiedzieć "tak" za 2 lata i dokładnie 6 dni i mam nad czym pracować. Kształty nie te, włosy nijakie.. Ale jeśli chodzi o naczynka to z całego serca polecam Ci Plus Med - https://plusmed.info.pl/naczynka-harmony-ndyag/ w Kielcach. Korzystałam z zabiegu laserowego i potwierdzam, że działa. :) . Też nie zamierzam zakładać tipsów - są nieporęczne i nienaturalne . A fajnie jest słyszeć niedowierzanie ;p "to twoje paznokcie"? Heh. A co polecacie na wzmocnienie włosow? :?:

Wróć do „Uroda ~ Moda ~ Biżuteria”