Czytaj Nasze Artykuły z portalu firmyweselne.pl

FORMALNOŚCI A ŚLUB CYWILNY
TWOJE CZY MOJE NAZWISKO?

atrakcje weselne

Moderatorzy: Meg, Atlantis, karcia, Lena, Mary, kwiatowamanufaktura, karolajna, SaKo, Moderator, Fabrykawww

disiak
Rozkręca się
Data Ślubu: 13 mar 2017

Re: atrakcje weselne

Postautor: disiak » 27 mar 2017, o 10:59

Ja bym chciała mieć u siebie barmana, który będzie przygotowywał gościom drinki. Oprócz tego może właśnie foto budkę i animatora dla dzieci. To taka podstawa, ale przyciągnie uwagę i najmie najmłodszych gości, którzy dzięki temu nie będą się nudzić i męczyć rodziców powrotem do domu :)
NaSlub
Kreci się w kółko
Data Ślubu: 10 mar 2017

Postautor: NaSlub » 29 mar 2017, o 09:36

Barman na weselu to bardzo fajna sprawa, akurat byłam na kilku uroczystościach z jego udziałem i zawsze bardzo mi się to podobało, podobnie jak coraz bardziej modne stają się pokazy iluzjonisty jako główna atrakcja weselna.
ana_bullfinch
Rozkręca się
Data Ślubu: 09 cze 2018

Postautor: ana_bullfinch » 31 mar 2017, o 17:31

Ja chyba tak jak disiak postawię na animatorkę dla dzieci, barmana i fotobudkę, z tym, że przy tym ostatnim wciąż się zastanawiam. Animatorka jest u mnie niezbędna, bo dzieci będzie całkiem sporo i warto zorganizować dla nich jakieś zabawy i przy okazji odciążyć rodziców, którzy może wtedy chętniej skorzystają z usług barmana ;)
jessica
Kreci się w kółko
Data Ślubu: 07 mar 2017

Postautor: jessica » 21 kwie 2017, o 11:22

Nie każdy przepada za takimi atrakcjami ale możesz pomyśleć o ciekawych zabawach, które zainteresują większość. Wydaje mi się, że tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/zabawic-weselnych-gosci/ możesz poszukać inspiracji co do takich zabaw.
Xenres
Nowy
Data Ślubu: 23 wrz 2017

Postautor: Xenres » 26 kwie 2017, o 09:57

No takie atrakcje jak barman na wesele czy fotobudka to fajna sprawa jeszcze można jakąś fajną dużą fontanne czekolady dać to też robi efekt i wrażenie na gościach i taki barman co żongluje jeszcze to już wgl mega opcja na takie wesele.
milenkaa
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Warszawa
Data Ślubu: 18 lut 2017

Postautor: milenkaa » 8 maja 2017, o 09:39

Widziałam taką fontannę na weselu i to była największa atrakcja tego dnia :D
dagmarkaa
Kreci się w kółko
Miejsce Ślubu/wesela: niepolomice
Data Ślubu: 10 maja 2013

Postautor: dagmarkaa » 8 maja 2017, o 14:04

Barman swietna sprawa. Ostatnio bylismy na weselu przyjaciolki, zrobil niezle show w 10 minut. I oczywiscie drinki dla gosci ... fontanna czekoladowa tez mniam mniam :)
NaSlub
Kreci się w kółko
Data Ślubu: 10 mar 2017

Postautor: NaSlub » 10 maja 2017, o 07:23

Zgadza siei dlatego pisałam powyżej, że akurat te dwie atrakcje, plus może jeszcze fotobudka- zrobią prawdziwą furorę na każdym weselu i nie są przesadnie drogie.
mallvina
Rozkręca się
Data Ślubu: 25 sie 2016

Postautor: mallvina » 29 maja 2017, o 11:45

Wg mnie świetną atrakcją na wesele (zresztą nie tylko wesele) jest fotobudka. Byłam kiedyś na takim weselu z fotobudką i goście naprawdę chętnie robili sobie zdjęcia. Dużym plusem jest to, że to nie jest zabawa na chwilę, jak np. pokaz sztucznych ogni. Zdjęcia z takiej fotobudki można zabrać na pamiątkę i po latach oglądać je z uśmiechem :) Nie są to też zwykłe zdjęcia, tylko ze śmiesznymi gadżetami, więc tym bardziej goście mają mnóstwo frajdy. Jakby ktoś szukał firmy wynajmującej fotobudki, to wiem, że tu jest taka możliwość http://fotobox4you.pl/fotobudka .
Citia
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Gdańsk
Data Ślubu: 21 maja 2011

Postautor: Citia » 31 maja 2017, o 13:58

Fotobudka to już przeżytek. Nic sensownego to nie oferuje. Co innego taki barman na wesele pomorskie. To już jest coś. Spójrz tylko jakie atrakcje weselne oferuje duet On The Rocks Bar z Gdańska. Ci panowie są genialni jeśli chodzi o zabawianie gości, pokazy i wszystkie inne kwestie związane z alkoholem. Od kilku lat prężnie działają, miałam ich nawet na swoim przyjęciu. Chyba lepiej mieć na weselu ekipę która zadba o pozytywną atmosferę niż pudło z aparatem w środku. :)
brigidka89
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Kraków
Data Ślubu: 17 cze 2017

Postautor: brigidka89 » 23 cze 2017, o 12:17

Nasze wesele było absolutnie niestandardowe. Gości zabawiały szczudlate aniołki z firmy Klaun Polska. Aniołki były fajną ozdobą i atrakcją. zwłaszcza dzieci bardzo się cieszyły, bo aniołki częstowały je łakociami:). Aniołki tańczyły z nami pierwszy taniec, zabawiały gości, a przed weselem sypały ryżem. fajne to było!
reporterka
Rozkręca się
Data Ślubu: 29 maja 2017

Postautor: reporterka » 3 lip 2017, o 14:33

Jeśli chodzi o atrakcje weselne to trzeba przede wszystkim pamiętać o dzieciach. To bardzo wymagający goście, którzy też chcą się świetnie bawić. Dlatego właśnie można pomyśleć o takiej opcji, jak wynajem tego typu atrakcji: http://www.lumis.pl/karuzele-i-mechaniczne/152-karuzela-hydrauliczna-.html. Myślę, że takie rozwiązanie przypadłoby dzieciakom do gustu.
Awatar użytkownika
vellines
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Łęczyca
Data Ślubu: 14 cze 2013

Postautor: vellines » 20 lip 2017, o 11:57

Obecnie modne atrakcje weselne powoli stają się oklepane i pewnie za kilka sezonów przestaną być wykorzystywane. Na razie jeszcze się po nie sięga. Ja osobiście nie przepadam za zabawami prowodyra czy animatora dla gości, bo nie lubię publicznych wystąpień i zawsze staram się unikać w dyskretny sposób. Warto jednak zadbać o taką osobę, jak wiemy, że będzie dużo dzieci i młodzieży na weselu - dzieci się szybko nudzą, zwłaszcza na weselu, gdzie się tylko je i tańczy. Co do fotobudki, to jeśli ten pomysł nie bardzo się podoba, może warto pomyśleć nad czymś innym, co goście mogliby razem robić i nie wymagałoby to nadzoru młodych albo osób do tego zatrudnionych? Na obecną chwilę nie przychodzi mi nic do głowy, ale pewnie jest dużo możliwości.
Co do pokazów itd., to już indywidualna decyzja państwa młodych - czy chcemy mieć skromniejszą imprezę czy może z większym przytupem, aby goście mieli co wspominać. W każdym razie wynajmowanie takich pokazów jest wg mnie pokazaniem, że gospodarzom zależy na dobrej zabawie gości. Byle tylko nie przesadzić z wyborem.
amanda7102
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Wadowice
Data Ślubu: 28 lip 2016

Postautor: amanda7102 » 30 lip 2017, o 15:25

Z takich fajnych atrakcji weselnych są aniołki na wysokich szczudłach. Wygląda to niesamowicie atrakcyjnie i aniołki fajnie zabawiają gości zarówno starszych jak i młodszych. Niesamowicie wygląda jak tańczą na parkiecie. Zdjęcia pamiątkowe z aniołkami są napawdę jedyn w swoim rodzaju!
Warkoczyk72
Rozkręca się
Data Ślubu: 04 sie 2017

Postautor: Warkoczyk72 » 5 sie 2017, o 18:08

hmm fotobudka, puszczanie lampionów, grill? więcej pomysłów nie mam ;/

Wróć do „Wszelkie inne Tematy Ślubno- Weselne”